Бубку звинуватили в корупції при виборі місця проведення Олімпіади

Екс-губернатор Ріо-де-Жанейро Сержіу Кабрал у ході судового засідання згадав українського чиновника, — УНІАН.Колишній губернатор Ріо-де-Жанейро Сержіу Кабрал під час судового засідання заявив, що глава НОК України та відомий у минулому спортсмен Сергій Бубка причетний до фальсифікації виборів місця проведення Олімпіади-2016. Про це повідомило видання GameBids. Об этом сообщает КОРР со ссылкой на СМИ.


Кабрал, який був засуджений і продовжує давати свідчення, заявив, що витратив на скупку дев’яти голосів у питанні місця проведення Ігор-2016 суму близько двох мільйонів доларів.


Усписку прізвищ фігурантів операції був згаданий і Бубка, який "був готовий продати свій голос" разом з російським членом МОК Олександром Поповим.


Спочатку Кабрал передав півтора мільйона доларів голові НОК Бразилії Карлосу Артуру Нузману за 5-6 голосів, проте потім з’явилася пропозиція доплатити ще 500 тисяч за додаткові голоси, а губернатор погодився виділити гроші.


Варто зазначити, що сесія МОК в Копенгагені у 2009 році обрала Ріо-де-Жанейро столицею Олімпійських ігор-2016. Бразильська заявка обійшла Мадрид в третьому раунді голосування, набравши 66 голосів проти 32. На попередніх етапах вибули ще два претенденти — Токіо і Чикаго.


УНІАН

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/bubku_zvynuvatyly_v_koruptsii_pry_vybori_mistsya_provedennya_olimpiady_320348.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя