Андрій Лаврусь: Безвідповідальні політики та популісти вбивають у людях віру в себе та у державу. ВІДЕО

Андрій Лаврусь: Безвідповідальні політики та популісти вбивають у людях віру в себе та у державу. ВІДЕО

Кандидат у народні депутати по 102-ому одномандатному виборчому округу на Кіровоградщині Андрій Лаврусь на каналі "Еспресо" наголосив, що безвідповідальні політики та популісти вбивають у людях віру в себе та у державу. Відеозапис він опублікував на своїй сторінці у соцмережі. Об этом сообщает ukrnews24.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Насправді, люди прагнуть оновлення, хочуть бачити нову Верховну Раду. Чи зможе чинна щось прийняти? Думаю, вона нічого уже не прийме. Тож, люди покладають надію на нову Верховну Раду. Та чи буде вона новою при старому законі? Знаєте, що я можу сказати, був у нас такий гарний на білбордах слоган: "Прийде весна – саджати будемо". Уже середина літа. І посадили очевидно тільки "картоплю": порозкидали кандидатів по усій Україні, і "картопля" потрапила й на нашу Кіровоградщину. У тому числі, на 102-ий округ. Питання в тому, чи вона проросте... Я думаю, не проросте, так у землі і залишиться. Тому що правила і методи залишилися ті ж, "парашутисти", які приїжають в область нічого тут не роблять. Я місцевий, у деяких районах по третьому разу вже буваю. У мене запитують, а де провладний кандидат, хто він? Ніхто його не бачив. Із 18 кандидатів активну роботу ведуть усього кілька. У мене запитання: де інші кандидати? Якщо ви дали людям нові правила та надію на нове життя, то чому ви цю надію забираєте в них. Очевидно, правила гри ніхто не змінив. Безвідповідальні політики та популісти вбивають у людях віру в себе та у державу", – зазначив Андрій Лаврусь.

Нагадаємо, округ № 102 включає міста Знам’янка, Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони.

Більше – у відео.


Читайте також: Як у Новгородці провели святковий концерт до Дня молоді

Андрій Лаврусь: Хочу, щоб діти не думали, як покинути країну і не шукали кращого життя за кордоном


Джерело статті: “http://rk.kr.ua/andrii-lavrus-bezvidpovidalni-politiki-ta-populisti-vbivajut-u-ljudjah-viru-v-sebe-ta-u-derzhavu-video”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя