Естонія готова допомогти Мінсоцполітики у цифровізації послуг

Естонія готова допомогти Міністерству соціальної політики у питаннях діджиталізації, створення простих, зрозумілих та прозорих послуг для людей.

Про це Надзвичайний та Повноважний посол Естонії в Україні Каімо Кууск заявив на зустрічі з Міністром соціальної політики України Юлією Соколовською. Об этом сообщает imports.in.ua со ссылкой на СМИ.


Естонія є лідером серед європейських країн із впровадження електронних послуг. Саме тому допомога цієї держави є надзвичайно важливою для реалізації концепції “держава у смартфоні”, яку запроваджує нинішній Уряд.


“Ми хочемо “завести у смартфон” фактично усі послуги, якими займається Міністерство. Це величезний виклик, оскільки соціальна сфера наразі відстає від інших у плані цифровізації. І, водночас, це величезний шанс на довгоочікувані зміни, оскільки наші “клієнти” – фактично усе населення країни” – написала на своїй офіційній сторінці у мережі Facebook Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська за результатами зустрічі.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/estoniya_gotova_dopomogty_minsotspolityky_u_tsyfrovizatsii_poslug_327693.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя