Сенатор розповів, що Трамп не дозволив йому запевнити Зеленського у наданні військової допомоги США

Сенатор розповів, що Трамп не дозволив йому запевнити Зеленського у наданні військової допомоги США Фото: з вільних джерел

За словами Джонсона, з таким запитом він звернувся до Трампа у серпні, але отримав відмову, повідомляє "Громадське". Об этом сообщает sivertime.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Мене здивувала реакція президента. Я намагався переконати його дати мені повноваження сказати президенту Зеленському, що ми це (військову допомогу — ред.) надамо. Тоді мені це не вдалось", — сказав сенатор.

Він розповів, що Трамп пояснив таке рішення високим рівнем корупції в Україні, а також бажанням розібратися, "що насправді сталося у 2016 році" під час виборів президента США, а саме "ймовірною корупцією". Сенатор не бачить поганих мотивів з боку глави Білого дому.

Джонсон, який був у складі делегації на інавгурації Зеленського, говорив про це з послом США до Європи Гордоном Сондлендом.

Останній сказав, що Україна призначить прокурора, який "достеменно розбереться", що ж сталось у 2016 році. Він додав: "Якщо президент Трамп буде упевнений в цьому, він надасть військову допомогу".

"Під час цієї пропозиції я здригнувся. Моя реакція була: о боже, я не хочу бачити ці дві речі пов’язаними", — розповів Джонсон.

Однак, за словами сенатора, Трамп у розмові з ним заперечив, що ці речі пов’язані, і наголосив, що в Україні дуже високий рівень корупції.

Джонсон додав, що під час візиту до України у вересні він запевнив Зеленського у тому, що демократи і республіканці у Конгресі підтримують надання військової допомоги Україні, тому вона обов’язково надійде.

Нагадаємо, що адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані відмовився давати свідчення в рамках справи щодо імпічменту без згоди свого клієнта — Дональда Трампа.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/senator_rozpoviv_shcho_tramp_ne_dozvolyv_yomu_zapevnyty_zelenskogo_u_nadanni_viyskovoi_dopomogy_ssha_301400.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя