Завтра в Україну прийде холодний атмосферний фронт, очікуються дощі – синоптикиня

Прогноз погоди Об этом сообщает foreign.in.ua со ссылкой на СМИ.

В Україну завтра, у четвер, прийде холодний атмосферний фронт і принесе дощі на Захід та Північ. Дощі будуть періодичними, від невеликих до помірних.

Оскільки фронт – холодний, то й, відповідно, температура повітря знизиться у цих же областях – у північній та західній частині протягом дня очікується +9+14 градусів. Проте на Півдні, Сході та у більшості центральних областей ще побуде квітневе диво: сухо та +15+22 градуси.

Вітер нарешті вгамується, напрямок – з північного сходу та сходу.

У Києві 7-го листопада дощі весь час грозитимуться піти, можуть і піти, особливо ввечері. Проте прояснень також вистачатиме. У столиці завтра похолодає. Впродовж дня максимальна температура повітря коливатиметься навколо +10 градусів.

8-го листопада свіжа погода затримається, а 9-10 листопада знову потепліє.

Поки дозволяє погода, поганяйте, хоч би й в обід, по виставках та фільмах, чи просто у найближчому скверику походіть колами.

Адже смог вже пішов, тепло ще тут, листопад відволікся на якісь інші, не хмарно-холодні справи – якраз можна подихати і набратися оптимізму на іншу, похмурішу, осінь!

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Наталка ДІДЕНКО, синоптикиняДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1573029534-zavtra-v-ukrayinu-priyde-holodniy-atmosferniy-front-ochikuyutsya.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя