Чиновники обіцяють відновити декорації в Денишах і створити на їх основі "Древлянський парк"

Чиновники обіцяють відновити декорації в Денишах і створити на їх основі  "Древлянський парк"

Ситуацію з руйнацією декорацій на місці зйомок серіалу "Слов’яни" прокоментував голова ОДА Віталій Бунечко на своїй сторінці у соцмережі. Об этом сообщает svitua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Нагадаємо, вчора "20 хвилин" розмістили публікацію "У Денишах вщент розтрощили та частково спалили декорації серіалу «Слов’яни»". У статті повідомлялося, що стильні й атмосферні декорації серіалу, на жаль, було значно пошкоджено.


Ситуація викликала суспільний резонанс, і до обговорень долучився губернатор області. Ось що він написав:


"Хотів би прокоментувати ситуацію, яка склалась навколо туристичного об’єкту в Денишах, що нещодавно був місцем масштабних зйомок серіалу «Слов’яни».


На початку жовтня відвідав дві знімальні точки в Денишах та Тригір’я у Тетерівській ОТГ з метою збереження обійстя слов’янської культури, яку намагались відтворити автори серіалу.


Як запевняють в коментарях, об’єкт був покинутим і занедбаним – це відверта маніпуляція, на цій території завжди перебувала охорона. Незважаючи на це, тут бувають сотні людей на тиждень, яким охорона не може заборонити в’їзд. Разом з тим, із керівництвом ОТГ обговорюється питання про можливе перенесення всіх декорацій серіалу в інше місце, прийнявши їх на баланс громади.


Компанія-кіновиробник готова демонтувати збережені декорації, справа залишається за відповідним рішенням Міністерства культури.


Як заявив режисер серіалу, зруйнований стан декорацій на фото в соціальних мережах, обумовлений написаним сценарієм. Зовсім скоро, за спільної співпраці Міністерства культури, молоді та спорту України, Тетерівської ОТГ і Житомирської ОДА ми зможемо відновити поселення у вигляді музею під назвою «Древлянський парк»".


Отож, маємо надію отримати новий цікавий музей в унікальному місці.


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/kul-tura/chinovniki-obitsyayut-vidnoviti-dekoratsiyi-v-denishah-i-stvoriti-na-y-10962846.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя